









1 920 ₴
Сушка для посуду - це необхідний та незамінний аксесуар для кожної кухні, призначений для сушіння або зберігання посуду. Міцна, зручна, компактна, але містка сушка не займе багато місця на кухні. Дворівнева сушка для посуду складається з стійкої основи, верхньої решітки для тарілок і блюдець, а так само передбачено місце для столових приладів, чашок і склянок.
Тип: Сушка для посуду
Матеріал: алюміній
Покриття: фарбування
Тип сушіння: настільна
Наявність піддону: так
Матеріал піддону: пластик
Колір сушки: чорний
Колір піддону: чорний
Кількість рівнів сушіння: 2
Додатки: підставка для столових приладів, підставка для чашок, елементи кріплення, заглушки.
Упаковка: кольорова картонна коробка 46,5*18*35,8 см
Бренд: Kamile
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 275 мм |
| Колір | Чорний |