



439 ₴
Компактна овочева тертка виготовлена з високоякісної харчової нержавіючої сталі з надійною робочою поверхнею, швидко і акуратно подрібнить необхідні продукти. Зручна ручка забезпечує надійне та щільне захоплення. Проста і багатофункціональна тертка ідеально підійде для приготування продуктів, не займе багато місця і легко поміститься в кухонних меблях.
Тип: тертка
Матеріал: нержавіюча сталь
Ручка виконана з пластику
Кількість тертьових / ріжучих поверхонь: 4
Призначення: подрібнення продуктів
Антиковзна підстава: так
Підходить для миття в посудомийній машині: так
Колір: сріблястий
Полірування металу: дзеркальне
Тертка має прогумовану основу, що забезпечує комфортне використання.
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Має 4 види лез:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BergHOFF |
| Тип | Терка-піраміда |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 4 |
| Основне призначення | Для капусти, Для моркви по-корейськи, Для часнику, Для цедри цитрусових, Для сиру, Багатофункціональна, Для овочів, Для фруктів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Нековзна основа | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 230 мм |