



949 ₴
Сковорода гриль Ardesto Gemini виготовлена з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям, відмінно підійде для щоденного приготування в домашніх умовах. Сучасне міцне антипригарне покриття стійке до механічних впливів, за рахунок чого значно збільшується термін служби, а високі антипригарні властивості сковороди не дозволяє їжі прилипати та пригоряти. Спеціальне ребристе дно сприяє стіканню зайвого жиру з м'яса. Потовщене дно сприяє ефективному розподілу тепла та захищає сковороду від деформації завдяки цьому жаровня здатна витримувати дуже високі температури. Сковорода оснащена ручкою, яка не нагрівається під час приготування і не ковзає в руках. Привабливий дизайн сковороди гармонійно підійде до інтер'єру кухні.
Тип посуду: Сковорода гриль
Матеріал сковороди: алюміній
Антипригарне покриття: мармурове покриття
Матеріал ручки: бакеліт із покриттям Soft-touch
Дно: потовщене, рифлене з внутрішньої сторони
Форма: квадратна
Зливний носик: ні
Кришка: ні
Колір внутрішній: чорний
Колір зовнішній: чорний
Колір ручки: чорний
Комплектація: 1 сковорода гриль
Упаковка: картонна накладка
Бренд: Ardesto
Особливості:
Використання:
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |