







5 759 ₴
Чавунна каструля з чавунною кришкою BergHOFF Leo Graphite покрита подвійним шаром міцної термостійкої емалі. Каструля об'ємом 5,7 літри виготовлена з міцного чавуну та забезпечує чудове утримання тепла та рівномірний його розподіл. Чавунну каструлю з товстими стінками можна використовувати на всіх видах плит, у тому числі індукційних. Ідеально підходить для повільного приготування страв, також можна використовувати в духовці для запікання. Зручні ручки полегшують підіймання та перенесення посуду, дозволяють безпечно утримувати та зливати рідину.
Тип: каструля
Матеріал: чавун
Покриття: емаль
Тип ручок на каструлі: литі (цільнолиті) із силіконовими накладками
Тип дна: одношарове потовщене дно підходить для всіх видів кухонних плит, включаючи індукційні
Можна використовувати в духовці до 280°C
Кришка: чавун
Матеріал ручки на кришці: нержавіюча сталь
Колір зовнішній: чорний
Колір внутрішній: чорний
Колір ручки на кришці: сталевий
Кількість предметів у наборі: 4 (каструля 1 шт, кришка 1 шт, силіконові накладки 2 шт)
Упаковка: кольорова картонна коробка
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Особливості:
Використання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BergHOFF |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Чавун |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Висота каструлі без кришки | 13 см |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | чавун |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 5.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Подарункова упаковка | Так |