






1 999 ₴
Сковорода гриль BergHOFF Leo Stone+ виготовлена з алюмінію з антипригарним покриттям, відмінно підійде для приготування в домашніх умовах. Сучасне міцне антипригарне покриття стійке до механічних впливів, за рахунок чого значно збільшується термін служби, а високі антипригарні властивості сковороди не дозволяє їжі прилипати та пригоряти. Спеціальне ребристе дно сприяє стіканню зайвого жиру з м'яса. Потовщене дно сприяє ефективному розподілу тепла та захищає сковороду від деформації завдяки цьому жаровня здатна витримувати дуже високі температури. Сковорода оснащена ручкою, яка не нагрівається під час приготування і не ковзає в руках. Привабливий дизайн сковороди гармонійно підійде до інтер'єру кухні.
Тип посуду: Сковорода гриль
Матеріал сковороди: алюміній
Антипригарне покриття: CeraGreen
Матеріал ручки: пластик
Дно: багатошарове підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні, рифлене з внутрішньої сторони
Розмір сковороди:
Форма: квадратна
Зливний носик: так
Кришка: ні
Колір зовнішній: чорний
Колір внутрішній: чорний
Колір ручки: чорний
Кількість предметів у наборі: 1
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Особливості:
Використання:
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 48 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | BergHOFF |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Так |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | CeraGreen |