






1 739 ₴
Каструля з кришкою BergHOFF Helix об'ємом 2,1 літри, діаметром 18 см. Каструля виготовлена з нержавіючої сталі марки 18/10, досить швидко нагрівається, завдяки чому не витрачається багато часу для закипання. Каструлю можна використовувати на всіх видах плит, включаючи індукційні. Каструля з багатошаровим дном рівномірно розподіляє тепло по всьому посуду. Великі та зручні сталеві ручки полегшують підіймання та перенесення посуду, дозволяють безпечно утримувати та зливати рідину. Кришка виготовлена із загартованого скла з паровідведенням має сталевий обідок, що оберігає скло від сколів, а також надійно фіксує кришку на посуді. Усередині каструлі нанесена термостійка мірна шкала із зазначенням літражу. Каструля з нержавійки стійка до деформації та розрахована на інтенсивне щоденне використання.
Тип посуду: Каструля
Матеріал каструлі: нержавіюча сталь 18/10
Матеріал ручок: нержавіюча сталь
Тип дна: багатошарове капсульне підходить для всіх видів плит, у тому числі на індукційних плитах
Мірна шкала: так
Спосіб кріплення ручок: точкова зварка
Розміри:
Матеріал кришки: жароміцне скло з паровідведенням та захисним обідком
Кришка з отвором для виходу пари: так
Ручка на кришці: нержавіюча сталь
Кількість предметів у наборі: 2 (каструля 1 шт, кришка 1 шт)
Колір: сталевий
Упаковка: кольорова картонна накладка
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Застосування:
Особливості:
Догляд:
Використання та правила безпеки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BergHOFF |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 9 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14 см |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сталевий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 2.1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |