








3 099 ₴
Сотейник Berghoff Leo Stone+ виготовлений з алюмінію та покритий багатошаровим міцним антипригарним покриттям, стійкий до деформації та високих температур. Покриття не змінює смак і колір продуктів, запобігає прилипання і пригоряння їжі, нагрівається швидко і рівномірно, не створюючи перегрітих ділянок і холодних країв, навіть у тих випадках, коли процес приготування їжі йде на невеликому вогні. Зручні ручки з силіконовими накладками полегшують підіймання та перенесення посуду, дозволяють безпечно утримувати і зливати рідину. Посуд сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційні. Кришка скляна оснащена захисним обідком для запобігання сколам та надійної фіксації на посуді. Міцний, легкий та довговічний сотейник забезпечує комфортне приготування, не вимагає особливого догляду та легко чиститься.
Тип: сотейник з кришкою
Матеріал сотейника: алюміній
Дно: багатошарове підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні
Матеріал ручок: пластик із покриттям Soft touch (не нагріваються)
Кришка: жароміцне скло із захисним силіконовим обідком
Антипригарне покриття: Healthy CeraGreen
Колір зовнішній: чорний
Колір внутрішній: чорний
Колір ручок: чорний
Кількість предметів: 2 (сотейник 1 шт., кришка 1 шт)
Запакований у картонну коробку
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Особливості:
Використання:
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сотейник |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 39 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 8.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | BergHOFF |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |