






3 069 ₴
Сковорода Вок BergHOFF Leo Stone+ виготовлена з високоякісного алюмінію та покритий багатошаровим міцним антипригарним покриттям, стійкий до деформації та високих температур. Покриття не змінює смак і колір продуктів, запобігає прилипання і пригоряння їжі, нагрівається швидко і рівномірно, не створюючи перегрітих ділянок і холодних країв, навіть у тих випадках, коли процес приготування їжі йде на невеликому вогні. Зручна надійна ручка не нагрівається у процесі приготування. Посуд сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційні. Міцна, легка та довговічна глибока сковорода забезпечує комфортне приготування, не вимагає особливого догляду та легко чиститься.
Тип: Сковорода Вок
Матеріал: алюміній
Матеріал ручки: пластик із покриттям Soft Touch
Антипригарне покриття: Healthy CeraGreen
Дно: багатошарове підходить для всіх видів плит, у тому числі для індукційних
Кришка: скляна жароміцне скло із захисним силіконовим обідком з вбудованим повітроводом та функцією фільтрації повітря
Спеціальна ручка на кришці з функцією підставки для ложки
Форма: кругла
Колір сковороди: чорний
Колір ручки: чорний
Кількість предметів: 1
Упаковка: кольорова картонна накладка
Бренд: BergHOFF (Бельгія)
Особливості:
Використання:
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 52 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 8.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | BergHOFF |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит, Духовка |
| Особливості | Потовщене дно |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.6 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |